O Nas

Wyszukiwarka CEIDG

Nasz katalog firm zarejestrowanych w kraju i za granicą umożliwia użytkownikom eksplorowanie bazy przedsiębiorstw w poszukiwaniu opinii, ocen, szczegółowych informacji, zdjęć oraz lokalizacji na mapie. Znajdziesz tu adresy firm pochodzących z oficjalnego rejestru CEIDG, a także imiona i nazwiska właścicieli, numery NIP i REGON, zakresy działalności w postaci kodów PKD i wiele więcej.

Nasz katalog zawiera ponad 5 milionów firm polskich oraz około 7 milionów podmiotów zagranicznych. Znajdź dowolną firmę przy pomocy wyszukiwarki i sprawdź jej opinie dodane przez klientów oraz pracowników.

Opinie i Reputacja

Czy korzystałeś niedawno z usług jakiejś firmy? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach, oceń jakość towaru, wymień wady i zalety. A może jesteś pracownikiem firmy i pragniesz wyrazić swoje zadowolenie albo rozczarowanie miejscem pracy? Opisz warunki oraz atmosferę panującą w firmie lub udziel wskazówek tym, którzy chcieliby znaleźć w niej zatrudnienie.

Wyszukiwarka opinii pomoże ci znaleźć rzetelne kontakty biznesowe, pracodawców i podwykonawców, a także umożliwi szybki kontakt w celu podjęcia trwałej współpracy. Jako użytkownik jesteś współtwórcą naszej witryny.

PROMOWANIE BIZNESU

Każdy właściciel firmy może za darmo dodać opis swojej działalności oraz wgrać galerię zdjęć w celu zareklamowania, wskazania zakresu działalności i ułatwienia kontaktu z potencjalnymi klientami. Dodane przez ciebie detale pozostaną stałe i bezpieczne, nikt poza tobą nie będzie w stanie ich edytować. Zachęcamy cię do dodania unikalnego i szczegółowego opisu swojego biznesu.

Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź wizytówkę swojej firmy w katalogu, a następnie kliknij przycisk "DODAJ OPIS". Nie musisz dodawać swojej firmy, bowiem jeśli jest ona zarejestrowana w CEIDG to zapewne znajduje się już w naszym spisie.
Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.