Pytania i Odpowiedzi

Do czego służy ta witryna?
Opiniana to wyszukiwarka firm zarejestrowanych w Polsce i za granicą umożliwiająca użytkownikom eksplorowanie bazy przedsiębiorstw w poszukiwaniu opinii, reputacji, szczegółowych danych, zdjęć oraz lokalizacji na mapie. Znajdziesz tu adres każdej firmy pochodzącej z oficjalnego rejestru CEIDG, a także imię i nazwisko właściciela, zakres działalności w postaci kodów PKD i wiele więcej. Ponadto dajemy ci możliwość dodania do wizytówki szczegółowego opisu swojej działalności oraz galerii zdjęć w celach promocyjnych i zarobkowych.

Czy korzystanie z serwisu jest darmowe?
Katalog firm jest w pełni darmowym serwisem dla przedsiębiorców, pracowników, reklamodawców oraz potencjalnych klientów. Dodatkowo, aby móc cieszyć się pełną funkcjonalnością witryny, nie musisz się rejestrować. Zaktualizowana baza polskich firm oraz zagranicznych podmiotów pozwoli ci zaoszczędzić czas i fundusze na reklamę. Wyszukiwarka opinii pomoże ci znaleźć rzetelnych kontrahentów, pracodawców i podwykonawców, a także umożliwi szybki kontakt w celu podjęcia trwałej współpracy.

Jak promować swoją firmę?
W pierwszej kolejności skorzystaj z funkcji wyszukiwania i znajdź wizytówkę swojej firmy. Jeśli została ona zarejestrowana w CEIDG, na pewno znajduje się w naszej bazie. Codziennie aktualizujemy nasz katalog pobierając dane nowych firm z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. W takim wypadku wystarczy że na stronie z wizytówką swojej firmy klikniesz przycisk "DODAJ OPIS" i wypełnisz wymagane pola. Oprócz opisu swojej działalności dajemy ci możliwość wgrania kilku zdjęć, które trafią do galerii.

Czy ktoś obcy może edytować moje dane?
Żeby uniknąć niepożądanych zmian treści opisów i detali firm przez osoby trzecie wprowadziliśmy niezbędne zabezpieczenia. Nikt nie może drugi raz edytować pierwotnie dodanego przez ciebie opisu działalności. Jeżeli już raz dodałeś opis swojej firmy, nikt w przyszłości nie będzie w stanie podmienić tych informacji. Od tej chwili serwis pozwoli wyłącznie na dodawanie nowych zdjęć do galerii. Pozostałe informacje takie jak szczegółowe dane firmy pozostają stałe i żaden użytkownik nie może ich edytować.

Jak usunąć swoją firmę z bazy?
Jeżeli nie życzysz sobie, aby szczegółowe informacje o twojej działalności widniały w naszej witrynie, napisz do nas na adres mailowy podany w zakładce "KONTAKT", a my usuniemy wskazany wpis z rejestru tak szybko jak to możliwe. Zwykle odpisujemy na nadesłane wiadomości w ciągu 24 godzin. Ten sam adres email dotyczy również zgłaszania błędów na stronie, problemów z funkcjonalnością oraz propozycji biznesowych.
Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.