Andrzej Tworzyński BaTax

Szczegóły: Firma Andrzej Tworzyński BaTax zarejestrowana na nazwisko Andrzej Tworzyński ma siedzibę pod adresem Rakowiecka 32, 02-532 Warszawa. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 02-532, województwo MAZOWIECKIE, powiat Warszawa. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 5211128679, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy Andrzej Tworzyński BaTax to 15827995. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 15/02/1996. Wybrane kody PKD to: 6920Z - Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
62 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Jesteśmy dynamiczną Kancelarią Doradztwa Podatkowego, która oferuje szeroki zakres kompleksowych usług wspierających działalność przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje również usługi rachunkowe na wszystkich poziomach. Nasz zespół składa się z doświadczonych i zgranych profesjonalistów, którzy są w pełni zaangażowani w naszą pracę. Kancelaria jest prowadzona przez doradcę podatkowego, który posiada Licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Większość naszych pracowników posiada dyplomy ukończenia studiów wyższych w dziedzinie rachunkowości i również posiadają Licencje Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza wiedza jest systematycznie aktualizowana, a my korzystamy z nowoczesnych narzędzi informatycznych, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Jesteśmy dumni z faktu, że od ponad dwudziestu lat świadczymy usługi dla wielu zadowolonych klientów. Obecnie obsługujemy ponad 100 firm o różnych wielkościach i strukturach prawnych, działających w różnych branżach. Ponadto, naszymi klientami są również ponad 40 właścicieli nieruchomości, którzy wynajmują swoje mieszkania lub lokale użytkowe, w tym wielu cudzoziemców posiadających nieruchomości w Polsce. Regularnie współpracujemy z wiodącymi prawnikami, którzy pomagają nam rozwiązywać skomplikowane zagadnienia podatkowe oraz korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego i procedur sądowych. Dzięki naszemu sprawdzonemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu uczciwych cen. Gwarantujemy solidną i terminową obsługę, na którą zawsze można polegać. Nasz efektywny system pracy umożliwia nam szybką reakcję na Państwa pytania i prośby. Dla naszych stałych klientów, w ramach kompleksowej obsługi, łączymy usługi księgowe z doradztwem podatkowym, zapewniając kompleksowe wsparcie. Nasza kancelaria jest ubezpieczona w zakresie czynności doradztwa podatkowego oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych. Pełna formalna odpowiedzialność za jakość naszych usług jest dla nas priorytetem.
Nazwa firmy: Andrzej Tworzyński BaTax
Właściciel: Andrzej Tworzyński
NIP: 5211128679
REGON: 15827995
Start działalności: 15/02/1996
Adres: Rakowiecka 32, 02-532 Warszawa
Województwo: MAZOWIECKIE
Kod pocztowy: 02-532
Status: Aktywny
Powiat: Warszawa
TERC: 1465011
SIMC: 918123

Działalność

6920Z - Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.