Biuro Rachunkowe MERIITUM Elwira Mrowiec-Saternus

Szczegóły: Firma Biuro Rachunkowe MERIITUM Elwira Mrowiec-Saternus zarejestrowana na nazwisko ELWIRA MROWIEC-SATERNUS ma siedzibę pod adresem ul. Radomska 53, 42-221 Częstochowa. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 42-221, województwo śląskie, powiat Częstochowa. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 9490065186, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy Biuro Rachunkowe MERIITUM Elwira Mrowiec-Saternus to 152182210. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 28/09/2004. Wybrane kody PKD to: 4619Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju, 6920Z - Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe, 7490Z - Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
737 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Podobnie jak współczesne biura rachunkowe, dostosowujemy nasze usługi do specyficznych potrzeb każdego Klienta, na każdym kroku. Dążymy do tego, aby nasza oferta księgowa była kompleksowa, umożliwiając Państwu skoncentrowanie się na kluczowych aspektach działalności firmy. Cenimy sobie wartość czasu naszych Klientów i dążymy do tego, by współpraca z nami była jak najbardziej komfortowa. Zapewniamy pełen profesjonalizm, dyskrecję oraz atmosferę zaufania. Bezpieczeństwo danych jest dla nas priorytetem, dlatego dbamy o to, by nasze działania były zgodne z najwyższymi standardami ochrony informacji. Jako biuro księgowe nieustannie inwestujemy w innowacyjne rozwiązania i narzędzia, co przekłada się na jeszcze wyższą precyzję i efektywność naszych działań. Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę, aby lepiej odpowiadała ona na Państwa potrzeby. Jesteśmy gotowi do budowania długoterminowych relacji, ale również otwarci na wsparcie w konkretnych, jednorazowych sytuacjach. W naszym podejściu do pracy kluczowe są umiejętności i wiedza naszego wykwalifikowanego zespołu, kreatywność oraz pełne zaangażowanie w potrzeby klienta. Z entuzjazmem podchodzimy do wyzwań nietypowych i tych, które wymagają spersonalizowanego podejścia. Biuro Rachunkowe MERIITUM zostało założone w 2004 roku w Częstochowie i mieści się przy ul. Radomskiej 53. Nasza atrakcyjna lokalizacja pozwala nam na działalność na szerszym terenie, wyróżniając nas spośród innych miejscowych biur rachunkowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów z całego województwa śląskiego, niezależnie od miejsca prowadzenia przez nich biznesu. Naszym priorytetem nie jest jedynie świadczenie usług księgowych. Dążymy do oferowania naszym klientom wszechstronnej i wysoce profesjonalnej obsługi, która spełnia najnowsze standardy branżowe. Kluczowe dla nas jest również budowanie relacji opartej na wzajemnym zaufaniu podczas współpracy z klientem.
Nazwa firmy: Biuro Rachunkowe MERIITUM Elwira Mrowiec-Saternus
Właściciel: ELWIRA MROWIEC-SATERNUS
NIP: 9490065186
REGON: 152182210
Start działalności: 28/09/2004
Adres: ul. Radomska 53, 42-221 Częstochowa
Województwo: śląskie
Kod pocztowy: 42-221
Status: Aktywny
Powiat: Częstochowa
TERC: 2464011
SIMC: 930868
ULIC: 18316

Działalność

4619Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
6920Z - Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
7490Z - Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.