BHP Nakło Sylwester Bryłka

Szczegóły: Firma BHP Nakło Sylwester Bryłka zarejestrowana na nazwisko Sylwester Bryłka ma siedzibę pod adresem Sienkiewicza 6, 89-100 Nakło nad Notecią. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 89-100, województwo KUJAWSKO-POMORSKIE, powiat nakielski. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 5581188053, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy BHP Nakło Sylwester Bryłka to 384207172. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 02/09/2019. Wybrane kody PKD to: 8559B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
873 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Organizujemy kursy pierwszej pomocy dla uczniów, przedstawicieli różnych sektorów biznesu oraz dla osób pełniących służbę w mundurach. Szkolenia są przeznaczone dla takich grup jak nauczyciele, pracownicy administracji publicznej, pracownicy firm ochroniarskich czy sieci sklepów. Po zakończonych szkoleniach uczestnicy są przygotowani do właściwej reakcji w kryzysowych sytuacjach. Każdy przez Nas oferowany kurs dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. Kluczowy akcent kładziemy na ćwiczenia praktyczne, które odbywają się zarówno z użyciem pozorantów, jak i fantomów. Podczas szkoleń nasza ekipa przygotowuje różnorodne symulacje wypadków, wykorzystując specjalistyczne materiały do charakteryzacji i akcesoria. Celem takich symulacji jest przygotowanie uczestników do realnych sytuacji, z jakimi mogą się spotkać. Nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy posiadają uprawnienia do wystawiania certyfikatów zgodnych z normami pierwszej pomocy obowiązującymi w krajach Unii Europejskiej. Dla dużych przedsiębiorstw i organizacji stworzyliśmy specjalną ofertę szkoleń, podczas których Państwa zespoły zdobędą wiedzę na temat pierwszej pomocy. Rozumiemy, że każda organizacja jest unikalna i ma swoje specyficzne wymagania, dlatego dla szkoleń dedykowanych większym grupom jesteśmy gotowi dostosować program do indywidualnych oczekiwań. Szkolenia mogą odbywać się bezpośrednio w Państwa obiektach lub siedzibie.
Nazwa firmy: BHP Nakło Sylwester Bryłka
Właściciel: Sylwester Bryłka
NIP: 5581188053
REGON: 384207172
Start działalności: 02/09/2019
Adres: Sienkiewicza 6, 89-100 Nakło nad Notecią
Województwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
Kod pocztowy: 89-100
Status: Aktywny
Powiat: nakielski
TERC: 410034
SIMC: 929463

Działalność

8559B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.