BIURO RACHUNKOWE KRYSPINA SZYDLIK

Szczegóły: Firma BIURO RACHUNKOWE KRYSPINA SZYDLIK zarejestrowana na nazwisko KRYSPINA SZYDLIK ma siedzibę pod adresem ul. Partyzancka 80/92, 95-200 Pabianice. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 95-200, województwo ŁÓDZKIE, powiat pabianicki. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 7311377704, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy BIURO RACHUNKOWE KRYSPINA SZYDLIK to 100598253. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 20/11/2008. Wybrane kody PKD to: 6920Z - Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe, 7022Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, 8211Z - Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura, 8219Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
35 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Serdecznie zapraszam do współpracy - Biuro Rachunkowe Kryspina Szydlik z Pabianic oferuje profesjonalne usługi w zakresie pełnej obsługi księgowej dla firm. Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Partyzanckiej 80/92 lok.21 w Pabianicach. Oferujemy kompleksową obsługę w dziedzinie księgowości, a także w zakresie kadrowo-płacowym, ZUS, PFRON oraz szeroko pojętego doradztwa ekonomiczno-gospodarczego. Specjalizujemy się w obsłudze firm handlowych, usługowych i produkcyjnych, niezależnie czy działają one w formie spółek prawa handlowego, spółek osobowych, czy jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Naszym priorytetem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, indywidualnie dostosowanych do unikatowych potrzeb każdego z naszych Klientów. Rozumiemy, że każda firma to unikatowy byt, funkcjonujący w specyficznym dla siebie otoczeniu, dlatego też zależy nam na głębokim zrozumieniu potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Proponujemy spotkanie konsultacyjne, aby lepiej poznać i zrozumieć specyfikę Państwa działalności. Naszym kluczowym celem jest zagwarantowanie Klientom bezpieczeństwa w zakresie oferowanych przez nas usług. Realizujemy to poprzez utrzymywanie wysokich kwalifikacji oraz gruntownej wiedzy naszego personelu w dziedzinach takich jak rachunkowość, prawo podatkowe, finanse i wiele innych pokrewnych obszarów. Nasze biuro spełnia wszelkie formalne wymogi, jakie są stawiane biurom rachunkowym, co potwierdza Certyfikat Księgowy nr 4157/2003 wydany przez Ministerstwo Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, oraz polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej. W trosce o jak najwyższy standard świadczonych usług, współpracujemy z Radcą Prawnym, Biurem Tłumaczeń, Specjalistą ds. BHP oraz Ekspertem ds. pozyskiwania środków unijnych.
Nazwa firmy: BIURO RACHUNKOWE KRYSPINA SZYDLIK
Właściciel: KRYSPINA SZYDLIK
NIP: 7311377704
REGON: 100598253
Start działalności: 20/11/2008
Adres: ul. Partyzancka 80/92, 95-200 Pabianice
Województwo: ŁÓDZKIE
Kod pocztowy: 95-200
Status: Aktywny
Powiat: pabianicki
TERC: 1008021
SIMC: 959079
ULIC: 15729

Działalność

6920Z - Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
7022Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
8211Z - Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
8219Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.