Dom Wczasowy Tulipan Piotr Łukaszczyk Wypożyczalnia Sprzętu Sportowego, Studio Wędkarskie Łukaszczyk Piotr

Szczegóły: Firma Dom Wczasowy Tulipan Piotr Łukaszczyk Wypożyczalnia Sprzętu Sportowego, Studio Wędkarskie Łukaszczyk Piotr zarejestrowana na nazwisko PIOTR ŁUKASZCZYK ma siedzibę pod adresem ul. Janosówka 25, 34-500 Zakopane. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 34-500, województwo MAŁOPOLSKIE, powiat tatrzański. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 7361445827, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy Dom Wczasowy Tulipan Piotr Łukaszczyk Wypożyczalnia Sprzętu Sportowego, Studio Wędkarskie Łukaszczyk Piotr to 491862793. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 15/07/1998. Wybrane kody PKD to: 4531Z - Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli, 4532Z - Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli, 4631Z - Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw, 4634B - Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych, 4639Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych, 4643Z - Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego, 4719Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach, 4725Z - Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4789Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach, 5520Z - Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania, 5621Z - Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering), 5629Z - Pozostała usługowa działalność gastronomiczna, 5630Z - Przygotowywanie i podawanie napojów, 7721Z - Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego, 7729Z - Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego, 9319Z - Pozostała działalność związana ze sportem.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
23 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Oferujemy klientom komfortowe i tanie kwatery zarówno dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych, firm czy instytucji publicznych. Zajmujemy się wynajmem kwater na zimowiska, ferie oraz zielone szkoły, a dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę wyjazdów integracyjnych i imprez firmowych. Oprócz licznych atrakcji znajdujących się wokół ośrodka, przygotowaliśmy dla gości ogrom atrakcji na naszym terenie. Ponadto na specjalne życzenie gości korzystających z usług domku wypoczynkowego, jesteśmy w stanie zorganizować tradycyjne kuligi, ogniska połączone z pieczeniem barana oraz imprezy dla grup okraszone regionalną muzyką w wykonaniu kapeli góralskiej. Nasz domek wypoczynkowy to idealne miejsce na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Oferujemy państwu pokoje na święta Bożego Narodzenia i noclegi na sylwestra czy Wielkanoc. Dobre położenie, nowoczesna infrastruktura i liczne atrakcje pozwoliły nam zyskać zaufanie wielu gości. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty oraz do przyjazdu. Nasza wyjątkowa oferta tanich noclegów z wyżywieniem czeka na każdego, kto pragnie spędzić trochę czasu w górach. Bez względu na to, czy chcą państwo zrelaksować się w czasie spacerów szlakami widokowymi podziwiając panoramę Tatr, czy może aktywnie spędzić czas podczas kuligu albo góralskiej zabawy, nasze pokoje to świetny wybór. Komfortowe i niedrogie pokoje z wyżywieniem w pakiecie to doskonałe miejsce do spędzania świąt, Sylwestra czy ferii zimowych, podziwiając jednocześnie piękno górskich okolic. Pełne wyposażenie z profesjonalną obsług ą z pewnością pomogą ci wypocząć podczas górskiej przerwy. Osoby chcące oddać się narciarskiemu szaleństwu w czasie korzystania z oferty noclegów na sylwester z pewnością zadowoli informacja o dostępnej na miejscu wypożyczalni nart. Ponadto w pakiecie z tanimi noclegami oraz wyżywieniem oferujemy bliskość wyciągów narciarskich, bowiem w odległości zaledwie 300, 500 i 800 metrów. 20 metrów od domu znajduje się przystanek autobusowy, z którego udacie się np. do Krupówek, które znajdują się w odległości zaledwie 3 km. Najbliższy supermarket jest po drugiej stronie ulicy. Bogata oferta noclegów w Tulipanie to opcja na niemalże każdą ewentualność. Posiadamy dodatkowo boiska sportowe na powierzchni ponad 5000 m2, które przylegają do ośrodka i dają możliwość gry w piłkę nożną i siatkówkę. Ponadto dysponujemy parkingiem dostosowanym do pojazdów o każdym gabarycie, a powierzchnia około 800 m2 gwarantuje miejsce dla autobusów. Sporym plusem domu wczasowego Tulipan są nie tylko komfortowe noclegi, ale również dobry dojazd o każdej porze roku.
Nazwa firmy: Dom Wczasowy Tulipan Piotr Łukaszczyk Wypożyczalnia Sprzętu Sportowego, Studio Wędkarskie Łukaszczyk Piotr
Właściciel: PIOTR ŁUKASZCZYK
NIP: 7361445827
REGON: 491862793
Start działalności: 15/07/1998
Adres: ul. Janosówka 25, 34-500 Zakopane
Województwo: MAŁOPOLSKIE
Kod pocztowy: 34-500
Status: Aktywny
Powiat: tatrzański
TERC: 1217011
SIMC: 963773
ULIC: 33436

Działalność

4531Z - Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
4532Z - Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
4631Z - Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw
4634B - Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych
4639Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
4643Z - Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego
4719Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
4725Z - Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4789Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach
5520Z - Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
5621Z - Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
5629Z - Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
5630Z - Przygotowywanie i podawanie napojów
7721Z - Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego
7729Z - Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego
9319Z - Pozostała działalność związana ze sportem

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.