EWA GALIŃSKA-POSTAWKA ANEX

Szczegóły: Firma EWA GALIŃSKA-POSTAWKA ANEX zarejestrowana na nazwisko EWA GALIŃSKA-POSTAWKA ma siedzibę pod adresem JERZMANOWSKA 99, 54-530 Wrocław. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 54-530, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat Wrocław. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 8941208122, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy EWA GALIŃSKA-POSTAWKA ANEX to 21472530. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 04/03/2011. Wybrane kody PKD to: 1039Z - Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw, 1071Z - Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek, 1084Z - Produkcja przypraw, 1811Z - Drukowanie gazet, 1812Z - Pozostałe drukowanie, 1813Z - Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku, 1814Z - Introligatorstwo i podobne usługi, 2630Z - Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego, 4711Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych, 4719Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach, 5811Z - Wydawanie książek, 6010Z - Nadawanie programów radiofonicznych, 6120Z - Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej, 6190Z - Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji, 7739Z - Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
83 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Dzień dobry, mam na imię Ewa Galińska-Postawka. Jestem wykwalifikowanym grafikiem i absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje projektowanie oraz nadzór nad procesem drukowania we wrocławskich drukarniach, dzięki czemu zdobyłam cenną wiedzę i praktykę. Anex to wrocławska drukarnia B0, specjalizująca się w oferowaniu usług drukowania offsetowego B0 oraz w większych formatach, z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu. Wśród naszych zasobów znajduje się między innymi maszyna od uznanej firmy KBA. Realizujemy różnorodne projekty, takie jak druk ulotek, katalogów, map, książek, plakatów, a także arkuszy do kaszerowania. Priorytetami dla nas są jakość, punktualność oraz budowanie relacji z klientami opartych na partnerstwie. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani eksperci, którzy z chęcią pomogą Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań. Technika druku offsetowego pozwala na uzyskanie znacznej liczby kopii, co czyni ją jedną z najbardziej kosztowno efektywnych i wydajnych metod w branży – jednakże, efektywność kosztowa tej metody jest najbardziej zauważalna przy wyższych nakładach. W związku z tym, głównymi korzystającymi z tej techniki są przedsiębiorcy, którzy mają zapotrzebowanie na dużą ilość materiałów promocyjnych, takich jak wizytówki, ulotki, broszury czy foldery. Anex, nasza drukarnia offsetowa we Wrocławiu, proponuje również druk offsetowy w dużych formatach, co jest idealnym rozwiązaniem dla tworzenia plakatów, banerów czy składanych instrukcji. Dzięki dysponowaniu nowoczesnym i technologicznie zaawansowanym sprzętem, gwarantujemy precyzję i efektywność – cały proces druku offsetowego wielkoformatowego jest w pełni zautomatyzowany. Cenimy sobie oferowanie atrakcyjnych cenowych propozycji. Dla naszych stałych klientów opracowujemy specjalne cenniki, które umożliwiają szybkie oszacowanie kosztu finalnego produktu bez konieczności bezpośredniego kontaktu z drukarnią. Nasza drukarnia uchodzi za zaufanego partnera, który z pełnym zaangażowaniem i precyzją podchodzi do każdego zlecenia. Niezależnie od tego, czy tworzymy plakaty promocyjne, drukujemy katalogi czy mapy, gwarantujemy, że nasi Klienci otrzymają produkty najwyższej jakości. Priorytetem naszej firmy jest dostarczanie materiałów najwyższej jakości oraz budowanie solidnych relacji z naszymi partnerami. Zachęcamy do nawiązania współpracy producentów opakowań z tektury falistej, agencje reklamowe oraz wydawnictwa! Zachęcamy do przejrzenia referencji przyznanych drukarni ANEX. Świadczą one o naszej wiarygodności oraz o tym, że zlecenia wykonujemy solidnie i punktualnie. Korzystając z najnowocześniejszych maszyn i wysokogatunkowych materiałów, gwarantujemy precyzyjność i estetykę naszych wydruków. Mamy nadzieję, że po skorzystaniu z naszych usług również Państwo będą chcieli podzielić się pozytywnym zdaniem na nasz temat.
Nazwa firmy: EWA GALIŃSKA-POSTAWKA ANEX
Właściciel: EWA GALIŃSKA-POSTAWKA
NIP: 8941208122
REGON: 21472530
Start działalności: 04/03/2011
Adres: JERZMANOWSKA 99, 54-530 Wrocław
Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
Kod pocztowy: 54-530
Status: Aktywny
Powiat: Wrocław
TERC: 264011
SIMC: 986283

Działalność

1039Z - Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw
1071Z - Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek
1084Z - Produkcja przypraw
1811Z - Drukowanie gazet
1812Z - Pozostałe drukowanie
1813Z - Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku
1814Z - Introligatorstwo i podobne usługi
2630Z - Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego
4711Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
4719Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
5811Z - Wydawanie książek
6010Z - Nadawanie programów radiofonicznych
6120Z - Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej
6190Z - Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji
7739Z - Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.