F.U.H.P AGROSTER Zdzisław Schwartz

Szczegóły: Firma F.U.H.P AGROSTER Zdzisław Schwartz zarejestrowana na nazwisko ZDZISŁAW SCHWARTZ ma siedzibę pod adresem SZEROKA 20, 62-065 Grodzisk Wielkopolski. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 62-065, województwo WIELKOPOLSKIE, powiat grodziski. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 7811056096, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy F.U.H.P AGROSTER Zdzisław Schwartz to 301256130. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 01/01/1993. Wybrane kody PKD to: 2562Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych, 2594Z - Produkcja złączy i śrub, 2599Z - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana, 2830Z - Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa, 3299Z - Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana, 3311Z - Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych, 3319Z - Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
38 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Przedsiębiorstwo AGROSTER, z siedzibą w Grodzisku Wlkp, działające od 1992 roku, specjalizuje się w produkcji przewodów ciśnieniowych i elementów złącznych. Proponujemy przewody adaptowane do różnorodnych potrzeb w sektorach takich jak przemysł, maszynobudownictwo, budownictwo oraz rolnictwo; od hydrauliki siłowej i pneumatyki, aż po przewody higieniczne stosowane w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i kosmetycznym. Świadczymy także usługi serwisowe przewodów i połączeń, które obejmują naprawę lub wymianę danego elementu. Udzielamy wsparcia w wyborze właściwych połączeń dla projektowanych urządzeń i systemów hydraulicznych. Nasza specjalność to produkcja różnego rodzaju elementów złącznych, w tym: końcówek przewodów różnych typów, korpusów złącznych, pierścieni zacinających, tulei zaciskowych, kołnierzy i wielu innych. Świadczymy usługi w dziedzinie produkcji, obejmujące toczenie, frezowanie oraz cięcie przy użyciu obrabiarek z kontrolą numeryczną. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas naszej działalności, wsparte nowoczesnym zapleczem maszynowym, umożliwia nam elastyczne dostosowywanie się do wymagań klientów oraz gwarantuje wysoki standard oferowanych przez nas usług i produktów. Dynamiczna ekspansja przedsiębiorstwa doprowadziła do otwarcia w 2009 roku nowego obiektu produkcyjnego w Wysogotowie k/Poznania, przy ulicy Skórzewskiej 63. Mamy nadzieję, że przełoży się to na dalszy rozwój oraz zadowolenie zarówno naszych stałych, jak i przyszłych klientów. Posiadając doświadczenie w dziedzinie obróbki skrawaniem, dysponując wykwalifikowanym zespołem oraz efektywnymi systemami programowania i zarządzania jakością, jesteśmy w stanie elastycznie i sprawnie odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zaspokajając ich wymagania dotyczące jakości, dokładności wykonania i niezawodności, podejmujemy się zadań zarówno jednostkowych, jak i seryjnej produkcji. Przez 25 lat naszej działalności specjalizowaliśmy się w dziedzinie hydrauliki siłowej, jednak zdobywając coraz szerszą wiedzę i doświadczenie w obróbce elementów dla tej branży, udało nam się rozbudować park maszynowy, co pozwala na wytwarzanie detali dla wielu różnorodnych sektorów przemysłu. Podejmujemy działania w duchu otwartości na innowacje i zapewniamy wsparcie naszym klientom zarówno w kwestii wyboru materiałów, jak i w projektowaniu detali, które spełnią ich oczekiwania. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Stale zwiększamy udział w naszej produkcji elementów nie tylko z tradycyjnej stali i stali nierdzewnej, ale także z aluminium, mosiądzu, brązu, a także obrabialnych tworzyw sztucznych takich jak polietylen, polipropylen czy poliacetal (POM).
Nazwa firmy: F.U.H.P AGROSTER Zdzisław Schwartz
Właściciel: ZDZISŁAW SCHWARTZ
NIP: 7811056096
REGON: 301256130
Start działalności: 01/01/1993
Adres: SZEROKA 20, 62-065 Grodzisk Wielkopolski
Województwo: WIELKOPOLSKIE
Kod pocztowy: 62-065
Status: Aktywny
Powiat: grodziski
TERC: 3005024
SIMC: 970810
ULIC: 21925

Działalność

2562Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych
2594Z - Produkcja złączy i śrub
2599Z - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana
2830Z - Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa
3299Z - Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana
3311Z - Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych
3319Z - Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.