Firma Handlowa ,,OGRODNIK" ; F.H.U. BRAMTECH Beata Słaby

Szczegóły: Firma Firma Handlowa ,,OGRODNIK" ; F.H.U. BRAMTECH Beata Słaby zarejestrowana na nazwisko Beata SŁABY ma siedzibę pod adresem 33-311 Wielogłowy. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 33-311, województwo MAŁOPOLSKIE, powiat nowosądecki. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 7341058524, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy Firma Handlowa ,,OGRODNIK" ; F.H.U. BRAMTECH Beata Słaby to 490670904. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 01/05/1996. Wybrane kody PKD to: 4339Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych, 4690Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana, 4719Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach, 4776Z - Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4789Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach, 4941Z - Transport drogowy towarów.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
58 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Ogrodnik to specjalistyczny sklep ogrodniczy, oferujący kompleksowy wybór produktów niezbędnych do hodowli roślin, pielęgnacji ogrodu, opieki nad roślinami doniczkowymi oraz do domowego przetwórstwa. Działamy nieprzerwanie od 1996 roku. Aktualnie posiadamy dwie placówki: w Wielogłowach (przy trasie z Nowego Sącza do Krakowa) oraz przy ul. Dojazdowej 3 w Nowym Sączu. Łączna powierzchnia naszych obiektów sklepowo-magazynowych wynosi ponad 3 000 mkw. W ciągu dwóch dekad naszego istnienia, zdobyliśmy umiejętność spełniania oczekiwań zarówno profesjonalnych ogrodników zajmujących się hodowlą warzyw, owoców i kwiatów, jak i entuzjastów ogrodnictwa. W oparciu o nasze doświadczenie, proponujemy jeden z najszerszych asortymentów na rynku, często w najbardziej konkurencyjnych cenach. W naszym asortymencie znajdą Państwo nie tylko środki ochrony roślin, nawozy, nasiona, rozsady, folie ogrodnicze i artykuły do upraw pod osłonami (jak wełna mineralna, sznurki, zapinki, kostki z wełny), ale także różnorodne narzędzia, od sekatorów po kosiarki, pilarki, ręczne i spalinowe opryskiwacze, oraz odśnieżarki, na które oferujemy również serwis. Co więcej, dzięki doświadczonemu zespołowi, zapewniamy profesjonalne doradztwo. Nasza ekipa składa się z wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie ochrony roślin, często posiadających doświadczenie w zarządzaniu gospodarstwami ogrodniczymi. Przede wszystkim jednak dysponują oni wieloletnim doświadczeniem w sektorze i rozległą wiedzą o różnorakich wyzwaniach ogrodniczych, z którymi zmierzyć muszą się nasi klienci.
Nazwa firmy: Firma Handlowa ,,OGRODNIK" ; F.H.U. BRAMTECH Beata Słaby
Właściciel: Beata SŁABY
NIP: 7341058524
REGON: 490670904
Start działalności: 01/05/1996
Adres: 33-311 Wielogłowy
Województwo: MAŁOPOLSKIE
Kod pocztowy: 33-311
Status: Aktywny
Powiat: nowosądecki
TERC: 1210022
SIMC: 421345

Działalność

4339Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
4690Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
4719Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
4776Z - Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4789Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach
4941Z - Transport drogowy towarów

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.