Irena Miler "Tech-Fa-Miler" Firma Urządzeń Technicznych

Szczegóły: Firma Irena Miler "Tech-Fa-Miler" Firma Urządzeń Technicznych zarejestrowana na nazwisko Irena Miler ma siedzibę pod adresem 64-300 Paproć. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 64-300, województwo WIELKOPOLSKIE, powiat nowotomyski. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 7881644295, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy Irena Miler "Tech-Fa-Miler" Firma Urządzeń Technicznych to 361214632. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 08/04/2015. Wybrane kody PKD to: 2899Z - Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana, 3312Z - Naprawa i konserwacja maszyn, 3320Z - Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia, 4711Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych, 4771Z - Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
61 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Firma TECH-FA-MILER to firma rodzinną, która istnieje od 1990 roku. Specjalizujemy się w produkcji pneumatycznych pras do klejenia drewna litego oraz urządzeń montażowych. Nasza oferta jest skierowana do producentów płyt meblowych, stopni schodowych, krawędziaków, mebli, krzeseł, foteli, frontów meblowych, łuków, szuflad, skrzyń, a także firm zajmujących się produkcją i montażem okien i drzwi. Przez lata działalności firma rozwijała się, zdobywając doświadczenie, doskonaląc maszyny i wprowadzając innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne. Dbamy o każdy szczegół naszych maszyn, korzystając z materiałów i pneumatyki najwyższej jakości. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA. Od 1992 roku regularnie prezentujemy nasze maszyny na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA w Poznaniu. Oferujemy kompleksowe usługi ślusarskie, które są realizowane z należytą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasza firma Tech Fa Miler zajmuje się pomiarami, produkcją, montażem i ewentualnym serwisem oraz pracami konserwacyjnymi konstrukcji. Nasze usługi ślusarskie wyróżniają się nie tylko trwałością, ale także estetycznym wyglądem konstrukcji, który utrzymuje się przez wiele lat użytkowania. Wykorzystujemy techniki produkcyjne, które gwarantują wysoką jakość realizowanych projektów. Świadczymy kompleksowe usługi spawalnicze na terenie Warszawy i okolic. Nasze usługi spawalnicze obejmują różnorodne metody, które dostosowujemy do oczekiwań i wymagań klientów oraz elementów poddawanych spawaniu. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych i dużych przedsiębiorstw. Jeśli klient tego życzy, możemy wykonać prace spawalnicze w wybranym przez niego miejscu. Nasze balustrady są projektowane z myślą o rosnących potrzebach klientów, a my regularnie szkolimy się w nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu metaloplastyki, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów.
Nazwa firmy: Irena Miler "Tech-Fa-Miler" Firma Urządzeń Technicznych
Właściciel: Irena Miler
NIP: 7881644295
REGON: 361214632
Start działalności: 08/04/2015
Adres: 64-300 Paproć
Województwo: WIELKOPOLSKIE
Kod pocztowy: 64-300
Status: Aktywny
Powiat: nowotomyski
TERC: 3015045
SIMC: 591136

Działalność

2899Z - Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana
3312Z - Naprawa i konserwacja maszyn
3320Z - Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia
4711Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
4771Z - Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.