"KAMERTON" F.H.U. DARŻINOW ADAM

Szczegóły: Firma "KAMERTON" F.H.U. DARŻINOW ADAM zarejestrowana na nazwisko ADAM DARŻINOW ma siedzibę pod adresem TADEUSZA KOŚCIUSZKI 12, 10-502 Olsztyn. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 10-502, województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat Olsztyn. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 7392427078, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy "KAMERTON" F.H.U. DARŻINOW ADAM to 510485770. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 01/09/1998. Wybrane kody PKD to: 3319Z - Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia, 7022Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, 7490Z - Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana, 9529Z - Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
20 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: I tak oto minęło wiele lat od roku 1988, gdy kontynuowałem muzyczną ścieżkę po mojej matce, Stefanii Darżinow. Moja matka doświadczyła wokalnego życia jako piosenkarka klasyczna, podróżując po Włoszech, Niemczech, Francji, Anglii i oczywiście Polsce, gdzie osiedliła się i prowadziła Ośrodek Wczasowy Zalesie koło Barczewa, w województwie olsztyńskim... a teraz, oczywiście, warmińsko-mazurskim. Z kolei w roku 1991 objąłem przedstawicielstwo gwarancyjne pianin i fortepianów Fabryki LEGNICA. Po tak wielu latach doświadczenia w tej branży, teraz zajmuję się strojeniem instrumentów dla naszych utalentowanych muzyków fortepianowych. Minął już spory kawał czasu... po koncertach, za które otrzymałem uznanie, dziękowali mi muzycy o różnorodnym stylu i gatunku. Leszek Możdżer docenił "mega strój" fortepianu, Radosław Sobczak, laureat konkursu Chopinowskiego, również wyraził swoją wdzięczność. Wspaniale współpracuję z muzykami klasycznymi i operetkowymi, takimi jak Bogusław Kaczyński, Grażyna Brodzińska i Małgorzata Walewska. Doskonale się komponuję także z artystami poezji śpiewanej, takimi jak Grzegorz Turnau i Sikorowski. Muzycy jazzowi, którzy zazwyczaj grają na pianinach Steinway lub fortepianach Yamaha, często odwiedzają Olsztyn, więc muszę stroić instrumenty na każdy ich koncert. Och, i nie można zapomnieć o koncertach Edyty Górniak w Hali Urania, która szczególnie docenia szlachetny dźwięk naturalnych fortepianów. Jednak wspaniałe czasy dla stroicieli nie skończyły się całkowicie po roku 1990, gdy elektronika zaczęła mocno przenikać do świata muzyki. Choć instrumentów elektronicznych przybywa i w pewnym stopniu zastępują one instrumenty strunowe, to jednak gdy zabraknie prądu, okazuje się, że instrumenty strunowe wciąż grają bez problemu, podczas gdy instrumenty elektryczne milczą, klepiąc jedynie plastikowymi klawiszami. Zauważalny jest powrót do szlachetnych instrumentów naturalnych. Niech więc muzyka, sztuka i piękno rozwijają się. Dążenie do harmonii upiększa życie i podnosi je na wyższy poziom duchowy. Dlatego zachęcam was do kontaktu, aby super nastrojone instrumenty mogły stroić wasze wnętrza.
Nazwa firmy: "KAMERTON" F.H.U. DARŻINOW ADAM
Właściciel: ADAM DARŻINOW
NIP: 7392427078
REGON: 510485770
Start działalności: 01/09/1998
Adres: TADEUSZA KOŚCIUSZKI 12, 10-502 Olsztyn
Województwo: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Kod pocztowy: 10-502
Status: Aktywny
Powiat: Olsztyn
TERC: 2862011
SIMC: 964465

Działalność

3319Z - Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia
7022Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
7490Z - Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
9529Z - Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.