Kamil Kieńć 'KADOK'

Szczegóły: Firma Kamil Kieńć 'KADOK' zarejestrowana na nazwisko Kamil Kieńć ma siedzibę pod adresem ul. Szczecińska 1, 81-326 Gdynia. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 81-326, województwo POMORSKIE, powiat Gdynia. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 5862193028, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy Kamil Kieńć 'KADOK' to 220569586. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 17/03/2008. Wybrane kody PKD to: 1330Z - Wykończanie wyrobów włókienniczych, 1412Z - Produkcja odzieży roboczej, 1419Z - Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży, 1812Z - Pozostałe drukowanie, 1813Z - Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku, 1814Z - Introligatorstwo i podobne usługi, 4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet, 7311Z - Działalność agencji reklamowych, 8219Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
66 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Jeśli marzysz o własnym, unikalnym nadruku na koszulce, kurtce, torbie lub kubku, zapraszamy do naszej drukarni Kadok w Gdyni! Od 2008 roku specjalizujemy się w tworzeniu nadruków na odzieży i gadżetach reklamowych. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i zdobytym umiejętnościom, jesteśmy w stanie stworzyć nadruki, które spełniają najwyższe standardy jakości i trwałości. W drukarni Kadok używamy tylko najlepszych materiałów. Co ważne, wysoka jakość naszych tekstyliów idzie w parze z bardzo konkurencyjnymi cenami nadruków. Nasze nadruki nie tylko są trwałe, ale także prezentują się doskonale! Przy realizacji każdego zlecenia zwracamy uwagę na najmniejsze detale, aby efekt naszej pracy w pełni zadowolił naszego Klienta. Możemy przyjąć zamówienia już od 1 sztuki, ale również z przyjemnością wykonujemy zamówienia hurtowe. Posiadamy sprzęt, który pozwala nam na realizację ponad 3000 nadruków dziennie! Wykorzystujemy różne metody druku, dostosowując technikę do stopnia skomplikowania projektu, nakładu oraz rodzaju tkaniny. Obsługujemy zarówno klientów biznesowych poszukujących upominków reklamowych, jak i klientów indywidualnych, którzy pragną wyrazić siebie poprzez unikalne nadruki na odzieży. Zachęcamy do współpracy przede wszystkim osoby z Gdyni, Gdańska oraz pobliskich miast. Jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom zarówno firm, które poszukują oryginalnych prezentów dla swoich partnerów biznesowych, jak i klientów indywidualnych, którzy pragną wyrazić swoją kreatywność i osobowość poprzez spersonalizowane nadruki na odzieży. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie nadruków na różnego rodzaju tekstyliach, takich jak koszulki (sublimacja, termo transfer, sitodruk itd.), kubki, czapki oraz inne tekstylia, zarówno sportowe, jak i reklamowe. Nasza oferta obejmuje wykonanie dla Ciebie unikatowego i oryginalnego nadruku, zgodnie z Twoim własnym projektem lub za pomocą pomocy naszego doświadczonego grafika. Każde zlecenie traktujemy z najwyższą starannością i precyzją, dążąc do pełnej satysfakcji naszych klientów. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, co zapewnia trwałość i estetykę naszych realizacji. Zamów bluzę, torbę, koszulkę lub inny produkt w Kadok z własnym napisem lub oryginalną grafiką, aby wyróżnić się spośród tłumu i wyrazić swoją indywidualność.
Nazwa firmy: Kamil Kieńć 'KADOK'
Właściciel: Kamil Kieńć
NIP: 5862193028
REGON: 220569586
Start działalności: 17/03/2008
Adres: ul. Szczecińska 1, 81-326 Gdynia
Województwo: POMORSKIE
Kod pocztowy: 81-326
Status: Aktywny
Powiat: Gdynia
TERC: 2262011
SIMC: 934100
ULIC: 21805

Działalność

1330Z - Wykończanie wyrobów włókienniczych
1412Z - Produkcja odzieży roboczej
1419Z - Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży
1812Z - Pozostałe drukowanie
1813Z - Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku
1814Z - Introligatorstwo i podobne usługi
4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
7311Z - Działalność agencji reklamowych
8219Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.