KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO OMNIBUS BARBARA MARCINIAK-MARECKA

Szczegóły: Firma KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO OMNIBUS BARBARA MARCINIAK-MARECKA zarejestrowana na nazwisko BARBARA MARCINIAK-MARECKA ma siedzibę pod adresem ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 37, 70-423 Szczecin. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 70-423, województwo ZACHODNIOPOMORSKIE, powiat Szczecin. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 8521001153, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO OMNIBUS BARBARA MARCINIAK-MARECKA to 810201088. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 01/04/1994. Wybrane kody PKD to: 6920Z - Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
87 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Nasze biuro rachunkowe mieści się w Szczecinie i oferujemy kompleksowe usługi doradztwa podatkowego oraz obsługę księgowo-rachunkową dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Jeśli poszukujesz partnera, który pomoże Ci w wyjaśnieniu zagadnień podatkowych i podejmowaniu korzystnych decyzji finansowych, jesteśmy gotowi spełnić Twoje potrzeby. Posiadamy doświadczenie, kwalifikacje i zaplecze niezbędne do współpracy zarówno z właścicielami jednoosobowych działalności gospodarczych, małymi, średnimi i dużymi firmami, jak i osobami prywatnymi. W każdym przypadku doradzamy, pomagamy podejmować korzystne decyzje, wypełniamy formalności i kontaktujemy się w imieniu klientów z Urzędem Skarbowym czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Rekomendacje naszych klientów, którzy cieszą się stabilną i klarowną sytuacją podatkową, są najlepszym dowodem na nasze kwalifikacje i wiedzę. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych i wpisani na Listę Doradców Podatkowych, co potwierdza naszą pełną legalność w udzielaniu porad podatkowych. Dzięki naszemu doradztwu będziesz w stanie stosować rozwiązania, które pozwolą obniżyć wysokość należności podatkowych w sposób zgodny z przepisami prawa. To z kolei umożliwi Ci zaoszczędzenie środków, które będziesz mógł zainwestować w rozwój swojego biznesu. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów z dziedziny rachunkowości, kadr i płac stanowi solidny fundament naszej wszechstronnej wiedzy. Dzięki temu jako biuro podatkowe jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla przedsiębiorców. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą biura Omnibus. W ramach naszej działalności korzystamy z nowoczesnych narzędzi do archiwizacji dokumentów oraz ich bieżącego zestawiania i analizowania. Dzięki temu mamy stały wgląd w sytuację podatkową naszych klientów, reagujemy na pojawiające się zmiany i podejmujemy decyzje, które mają na celu uwzględnienie ich interesów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z nami, aby dowiedzieć się więcej i ustalić szczegóły naszej współpracy. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Nazwa firmy: KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO OMNIBUS BARBARA MARCINIAK-MARECKA
Właściciel: BARBARA MARCINIAK-MARECKA
NIP: 8521001153
REGON: 810201088
Start działalności: 01/04/1994
Adres: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 37, 70-423 Szczecin
Województwo: ZACHODNIOPOMORSKIE
Kod pocztowy: 70-423
Status: Aktywny
Powiat: Szczecin
TERC: 3262011
SIMC: 977976
ULIC: 16274

Działalność

6920Z - Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.