KANCELARIA PODATKOWA RAJCHMAN BARBARA RAJCHMAN

Szczegóły: Firma KANCELARIA PODATKOWA RAJCHMAN BARBARA RAJCHMAN zarejestrowana na nazwisko Barbara Rajchman ma siedzibę pod adresem ul. Elizy Orzeszkowej 2E, 41-103 Siemianowice Śląskie. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 41-103, województwo ŚLĄSKIE, powiat Siemianowice Śląskie. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 6431002403, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy KANCELARIA PODATKOWA RAJCHMAN BARBARA RAJCHMAN to 272457042. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 20/01/1995. Wybrane kody PKD to: 6920Z - Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
139 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Nasza Kancelaria Podatkowa ma swoją siedzibę w Siemianowicach Śląskich i istnieje od stycznia 1995 roku. Przez wszystkie te lata świadczymy nieprzerwanie usługi z zakresu doradztwa podatkowego oraz szeroko pojętego księgowości. Od samego początku nasza Kancelaria skoncentrowana jest na obsłudze lokalnego rynku, jednak w obliczu dynamicznego rozwoju usług telekomunikacyjnych, nasza działalność stale się rozszerza. Aktualnie obsługujemy nie tylko firmy z Siemianowic Śląskich, ale także klientów z wielu miast Górnego Śląska i innych regionów. Nasza oferta obejmuje zarówno kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, jak i rozwiązywanie problemów podatkowych klientów indywidualnych, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej. Jesteśmy gotowi przejąć odpowiedzialność za prowadzenie bieżącej księgowości dla firm, z którymi współpracujemy. Ponadto, sporządzamy deklaracje podatkowe zarówno dla naszych klientów korzystających z naszych usług księgowych, jak i dla tych, z którymi nie podpisaliśmy umów o stałą współpracę. Jesteśmy specjalistami w obszarze rozliczeń z ZUS i świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach podatkowych przed organami skarbowymi oraz przed Sądem Administracyjnym. Nie boimy się bronić interesów firm, które nam zaufały. Każdy klient jest dla nas niezwykle ważny, a jego problem podatkowy staje się naszym priorytetem od momentu powierzenia go naszej Kancelarii. Działamy zgodnie z zasadą, że każdy podatnik może liczyć na dedykowanego doradcę podatkowego. Ponadto, świadczymy również pomoc firmom zatrudniającym osoby niepełnosprawne w pozyskiwaniu środków finansowych z PFRON. Jesteśmy gotowi służyć wsparciem w tym obszarze, aby firmy mogły skorzystać z dostępnych środków i wspierać zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy uniknąć pułapek polskiego systemu podatkowego oraz skutecznie wypełniać obowiązki płatnika w systemie ZUS. Nawiązaliśmy szerokie kontakty z innymi kancelariami podatkowymi i jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Doradców Podatkowych w Katowicach, co umożliwia nam ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji i wymianę doświadczeń z innymi specjalistami w dziedzinie doradztwa podatkowego. Państwa sprawami zajmuje licencjonowany doradca podatkowy (wpis nr 07233), który jest członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych i Stowarzyszenia Doradców Podatkowych w Katowicach. Oprócz tego, nasza Kancelaria dysponuje wysoko wykwalifikowanym personelem. Dodatkowo, nasz klient może czuć się bezpiecznie, ponieważ mamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej doradcy podatkowego. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z nami. Jesteśmy gotowi służyć naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.
Nazwa firmy: KANCELARIA PODATKOWA RAJCHMAN BARBARA RAJCHMAN
Właściciel: Barbara Rajchman
NIP: 6431002403
REGON: 272457042
Start działalności: 20/01/1995
Adres: ul. Elizy Orzeszkowej 2E, 41-103 Siemianowice Śląskie
Województwo: ŚLĄSKIE
Kod pocztowy: 41-103
Status: Aktywny
Powiat: Siemianowice Śląskie
TERC: 2474011
SIMC: 943150
ULIC: 15211

Działalność

6920Z - Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.