Konrad Sadowski Auto Detailing

Szczegóły: Firma Konrad Sadowski Auto Detailing zarejestrowana na nazwisko Konrad Sadowski ma siedzibę pod adresem nieznanym. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 12/02/2024. Kod pocztowy to 50-316, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat Wrocław. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 09/02/2024. Wybrane kody PKD to: 4520Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli, 4540Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
5 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

BRAK OPISU
Nazwa firmy: Konrad Sadowski Auto Detailing
Właściciel: Konrad Sadowski
NIP: 8982303998
Start działalności: 09/02/2024
Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
Kod pocztowy: 50-316
Status: AKTYWNY
Powiat: Wrocław

Działalność

4520Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
4540Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.