LESZEK GORTATEWICZ "WIRPOMP"

Szczegóły: Firma LESZEK GORTATEWICZ "WIRPOMP" zarejestrowana na nazwisko LESZEK GORTATEWICZ ma siedzibę pod adresem ul. Stefana Jaracza 10, 00-378 Warszawa. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 00-378, województwo MAZOWIECKIE, powiat Warszawa. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 5260150727, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy LESZEK GORTATEWICZ "WIRPOMP" to 10538217. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 18/04/1986. Wybrane kody PKD to: 2812Z - Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego, 2813Z - Produkcja pozostałych pomp i sprężarek, 2814Z - Produkcja pozostałych kurków i zaworów, 3312Z - Naprawa i konserwacja maszyn, 3313Z - Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych, 3320Z - Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia, 4669Z - Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń, 4674Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego, 4690Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana, 4753Z - Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4776Z - Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4778Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4779Z - Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4782Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach, 4789Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach, 4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet, 4799Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami, 9319Z - Pozostała działalność związana ze sportem, 9512Z - Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego, 9523Z - Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych, 9529Z - Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego, 9609Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
52 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Wirpomp to nasza firma specjalizująca się w handlu pompami oraz oferująca serwis pomp, zlokalizowana w Warszawie, działająca na rynku już od ponad sześciu dekad. Jako przedsiębiorstwo rodzinne bazujemy na wielopokoleniowej tradycji i zgromadzonym przez lata doświadczeniu. W trakcie wieloletniej działalności na profesjonalnym rynku nie tylko byliśmy świadkami wprowadzania nowych produktów, ale również mieliśmy okazję bezpośrednio obserwować rozwój technologiczny, który umożliwił nam wprowadzenie najbardziej zaawansowanych rozwiązań. W naszym sklepie pompowym Wirpomp realizujemy sprzedaż dostosowaną do indywidualnych potrzeb – doskonale rozumiemy, że zadaniem pomp jest spełnianie konkretnych wymagań naszych Klientów. W związku z tym oferujemy rozwiązania, które są zgodne z oczekiwaniami kupujących, opierając się na fachowej wiedzy naszego zespołu sprzedawców oraz obszernym katalogu produktów. Nasza firma może pochwalić się wyjątkowo różnorodną ofertą. W asortymencie posiadamy artykuły od czołowych producentów, dzięki czemu możemy zapewnić urządzenia idealnie skrojone do każdego rodzaju zastosowania. Nasz asortyment jest niezmiernie bogaty. W ofercie posiadamy pompy oraz filtry, które są rekomendowane przez ekspertów i produkowane przez renomowanych producentów, znanych z wysokiej jakości i trwałości wyrobów. W naszym katalogu znajdą Państwo produkty takich firm jak Grundfos, Xylem, Lowara, Flygt, Wilo, LFP Leszno, Ebara oraz Hydro Vacuum. Sklep Wirpomp oferuje różnorodne typy urządzeń, w tym pompy głębinowe, dozujące, obiegowe, wirowe, zatapialne oraz pompy o konstrukcji poziomej i pionowej. W sklepie Wirpomp, oprócz handlu pompami, proponujemy również serwis pomp w Warszawie. Korzystając z naszego rozległego doświadczenia, zaawansowanego zaplecza technicznego oraz zasobów magazynu z częściami zamiennymi, gwarantujemy kompleksowe wsparcie serwisowe. Dla naszych Klientów oferujemy usługi naprawy pomp, niezależnie od marki czy typu urządzenia. Firma Wirpomp, mieszcząca się w Warszawie, charakteryzuje się tradycją i doświadczeniem. Niemniej jednak, to nasza pasja do wykonywanej pracy umożliwiła nam wieloletnią obecność na rynku i zdobycie zaufania Partnerów. Serdecznie zachęcamy również Państwa do nawiązania współpracy!
Nazwa firmy: LESZEK GORTATEWICZ "WIRPOMP"
Właściciel: LESZEK GORTATEWICZ
NIP: 5260150727
REGON: 10538217
Start działalności: 18/04/1986
Adres: ul. Stefana Jaracza 10, 00-378 Warszawa
Województwo: MAZOWIECKIE
Kod pocztowy: 00-378
Status: Aktywny
Powiat: Warszawa
TERC: 1465108
SIMC: 919810
ULIC: 7240

Działalność

2812Z - Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego
2813Z - Produkcja pozostałych pomp i sprężarek
2814Z - Produkcja pozostałych kurków i zaworów
3312Z - Naprawa i konserwacja maszyn
3313Z - Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych
3320Z - Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia
4669Z - Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
4674Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
4690Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
4753Z - Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4776Z - Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4778Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4779Z - Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4782Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach
4789Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach
4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
4799Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
9319Z - Pozostała działalność związana ze sportem
9512Z - Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego
9523Z - Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych
9529Z - Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego
9609Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.