Lucjan Przybyła Przedsiebiorstwo Przemysłu Mięsnego "Mars"

Szczegóły: Firma Lucjan Przybyła Przedsiebiorstwo Przemysłu Mięsnego "Mars" zarejestrowana na nazwisko Lucjan Przybyła ma siedzibę pod adresem Cmentarna 3, 98-432 Łubnice. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 98-432, województwo ŁÓDZKIE, powiat wieruszowski. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 6191042661, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy Lucjan Przybyła Przedsiebiorstwo Przemysłu Mięsnego "Mars" to 731513417. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 15/07/1991. Wybrane kody PKD to: 1011Z - Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu, 6820Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
58 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego "MARS" to nowo wybudowana ubojnia trzody chlewnej z rozbiorem mięsa oraz chłodnia składowa zlokalizowane w Łubnicach. Nasze przedsiębiorstwo zostało założone w 1996 roku. Główną działalnością naszego przedsiębiorstwa jest skup i ubój żywca wieprzowego pochodzącego z Polski. Oferujemy również rozbiór i sprzedaż świeżego oraz mrożonego mięsa wieprzowego. Nasze zakłady posiadają uprawnienia do działalności na rynkach Wspólnoty Gospodarczej (Unii Europejskiej) oraz rynkach państw trzecich, takich jak Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Rumunia, Mołdawia, Serbia i Czarnogóra. Ocena jakości mięsa w naszym przedsiębiorstwie jest dokonywana przy użyciu atestowanego i dopuszczonego w krajach UE urządzenia igłowego CGM, dostarczanego przez firmę Sydel. Urządzenie to charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru. Do przeprowadzania ocen jakości mięsa są uprawnieni pracownicy, którzy zostali wpisani do rejestru rzeczoznawców Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Łodzi. Wdrożony przez nas w 2004 roku system zarządzania jakością HACCP, regularny nadzór Inspekcji Weterynaryjnej oraz badania naszych produktów w Centralnym Laboratorium Chłodnictwa zapewniają wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Działania te mają na celu zapewnienie pełnego bezpieczeństwa żywności i satysfakcji naszych klientów.
Nazwa firmy: Lucjan Przybyła Przedsiebiorstwo Przemysłu Mięsnego "Mars"
Właściciel: Lucjan Przybyła
NIP: 6191042661
REGON: 731513417
Start działalności: 15/07/1991
Adres: Cmentarna 3, 98-432 Łubnice
Województwo: ŁÓDZKIE
Kod pocztowy: 98-432
Status: Aktywny
Powiat: wieruszowski
TERC: 1018052
SIMC: 203401
ULIC: 3114

Działalność

1011Z - Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu
6820Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.