"MAGNOLIA" FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JOANNA ŚWIERCZ

Szczegóły: Firma "MAGNOLIA" FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JOANNA ŚWIERCZ zarejestrowana na nazwisko JOANNA ŚWIERCZ ma siedzibę pod adresem DAMROKI 28, 80-177 Gdańsk. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 80-177, województwo POMORSKIE, powiat Gdańsk. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 5831130989, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy "MAGNOLIA" FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JOANNA ŚWIERCZ to 192036322. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 20/06/2000. Wybrane kody PKD to: 1439Z - Produkcja pozostałej odzieży dzianej, 4321Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych, 4329Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych, 4332Z - Zakładanie stolarki budowlanej, 4339Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych, 4399Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane, 4776Z - Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet, 4799Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami, 6399Z - Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana, 6619Z - Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych, 7410Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania, 7490Z - Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana, 7740Z - Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim, 8130Z - Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni, 8291Z - Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe, 8299Z - Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana, 8552Z - Pozaszkolne formy edukacji artystycznej, 8559A - Nauka języków obcych, 8559B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane, 8560Z - Działalność wspomagająca edukację.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
47 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Rok 2000 stanowił początek naszej działalności jako firmy Magnolia na rynku usług. Specjalizujemy się w świadczeniu usług dla wymagających klientów w zakresie wykonania i montażu balustrad na balkony i schody, ogrodzeń i bram z automatycznym systemem otwierania oraz krat. Ponadto, zajmujemy się tworzeniem i montażem stalowych konstrukcji schodów, ścianek oraz mebli. Nasza oferta obejmuje również nietypowe elementy wyposażenia i dekoracji do wnętrz i ogrodów. Jesteśmy gotowi zrealizować projekty powierzone przez klientów lub dostosować się do ich indywidualnych życzeń, oferując jednocześnie nasze profesjonalne doradztwo i projektowanie. Naszym celem jest spełnienie marzeń naszych klientów o pięknym i funkcjonalnym domu oraz jego ciekawym otoczeniu. Dzięki najwyższej jakości naszych usług, dostarczamy satysfakcję naszym klientom. Nasze produkty, podobnie jak większość nowoczesnych domów, są dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb, aby tworzyć spójną całość budynku. W tym celu projektujemy stylowe, kute i bogato zdobione balustrady, poręcze, zadaszenia nad wejścia, kraty, ogrodzenia, bramy, furtki, meble ogrodowe i inne elementy stalowe, specjalnie dopasowane do Państwa preferencji i gustu. Nasze usługi obejmują kompleksowe wykonawstwo - od konsultacji i spotkania na miejscu budowy, poprzez doradztwo i projektowanie, aż do produkcji, malowania i montażu. Wyroby, które tworzymy, są starannie dopracowane w każdym szczególe, ponieważ mają wpływ na estetykę i bezpieczeństwo Państwa domu oraz jego otoczenia, a także mają być źródłem estetycznej przyjemności przez wiele lat. Obecne trendy zachęcają do budowania domów w stylu industrialnym, z prostymi lub wręcz surowymi wykończeniami. Nasza firma idzie na rękę Państwu i zajmuje się realizacją tego rodzaju zleceń. Oferujemy balustrady, poręcze, ogrodzenia i inne konstrukcje wykonane z nierdzewnej lub zwykłej stali, które doskonale wpisują się w ten industrialny estetyczny klimat. Możemy również zaprojektować i zrealizować ścianki działowe, regały, podstawy do mebli oraz konstrukcje schodów. W naszej ofercie znajdą Państwo również różnorodne elementy dekoracyjne do wyposażenia domu, które mogą być malowane proszkowo lub stosowane tradycyjnymi technikami. Piękny dom zasługuje na równie piękne otoczenie. Dlatego proponujemy kompleksowe podejście, które uwzględnia aranżację ogrodu, ogrodzenia oraz otoczenia, tworząc spójną całość. Nasza firma specjalizuje się w realizacji Państwa marzeń o pięknym ogrodzie, który harmonijnie komponuje się z wnętrzem domu. Nasze usługi obejmują przygotowanie projektu opartego na Państwa marzeniach i preferencjach, a także proponowanie innowacyjnych i ciekawych rozwiązań. Uwzględniamy różnorodne rośliny, elementy małej architektury oraz systemy nawadniania ogrodu. Zajmujemy się całościowym procesem, począwszy od projektu, aż do finalnego etapu realizacji, aby zagwarantować Państwu pełne zadowolenie z efektu końcowego.
Nazwa firmy: "MAGNOLIA" FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JOANNA ŚWIERCZ
Właściciel: JOANNA ŚWIERCZ
NIP: 5831130989
REGON: 192036322
Start działalności: 20/06/2000
Adres: DAMROKI 28, 80-177 Gdańsk
Województwo: POMORSKIE
Kod pocztowy: 80-177
Status: Aktywny
Powiat: Gdańsk
TERC: 2261011
SIMC: 933016
ULIC: 3578

Działalność

1439Z - Produkcja pozostałej odzieży dzianej
4321Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych
4329Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
4332Z - Zakładanie stolarki budowlanej
4339Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
4399Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
4776Z - Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
4799Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
6399Z - Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana
6619Z - Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
7410Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
7490Z - Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
7740Z - Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim
8130Z - Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
8291Z - Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe
8299Z - Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana
8552Z - Pozaszkolne formy edukacji artystycznej
8559A - Nauka języków obcych
8559B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
8560Z - Działalność wspomagająca edukację

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.