MAREK SIKORA "CERAMIC"

Szczegóły: Firma MAREK SIKORA "CERAMIC" zarejestrowana na nazwisko MAREK SIKORA ma siedzibę pod adresem ul. Podbory 24, 32-050 Skawina. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 32-050, województwo MAŁOPOLSKIE, powiat krakowski. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 6791027871, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy MAREK SIKORA "CERAMIC" to 350946967. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 02/01/1991. Wybrane kody PKD to: 2314Z - Produkcja włókien szklanych, 2320Z - Produkcja wyrobów ogniotrwałych, 2343Z - Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych, 2511Z - Produkcja konstrukcji metalowych i ich części, 4673Z - Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego, 4690Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana, 4941Z - Transport drogowy towarów, 7711Z - Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
17 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Firma CERAMIC Marek Sikora trudni się sprzedażą materiałów ogniotrwałych i izolacyjnych od ponad 15 lat. Posiadamy w swojej bogatej ofercie różnego rodzaju artykuły, począwszy od lekkich włóknistych materiałów ceramicznych, aż po ciężkie betony i zaprawy. Ceramiczne produkty włókniste w ostatnim czasie zrewolucjonizowały rynek materiałów ogniotrwałych, powoli wypierając starsze technologie stosowane dotychczas. Fachowe doradztwo pozwoli wam dobrać odpowiedni materiał do swoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą bogatą ofertą. W wyjątkowych warunkach pod względem zwiększonego oddziaływania ciepła bez problemu wykorzystać można materiały ogniotrwałe, które wykonane są ze specjalnie przygotowanych tworzyw. Właśnie dzięki temu zyskują one trwałość nawet na bardzo wysokie temperatury, które to nie są w stanie negatywnie wpłynąć na wytrzymałość ich powierzchni. Z uwagi na swoje właściwości, najlepiej sprawdzają się one w obiektach takich jak piece do wypalania, spalarnie, paleniska, elektrownie, stalownie czy koksownie. Materiały ognioodporne pełnią głównie rolę ochronną w porównaniu do innych tworzyw, mając za zadanie zapobiegać ich uszkodzeniom w wyniku oddziaływania wysokich temperatur. Inną istotną cechą tych produktów jest również możliwość gromadzenia ciepła w ustalonym miejscu, w którym z różnych przyczyn jest to pożądane, choćby dla celów przemysłowych. Ich atuty sprawdzają się jednak wyłącznie w przypadku, kiedy nie są wraz z nimi wykorzystywane tworzywa o standardowych właściwościach, ponieważ wtedy osłabiają one ich parametry. Dlatego powinno się stosować w takich sytuacjach głównie spoiwa o podwyższonej wytrzymałości temperaturowej, w tym specjalistyczne kleje i cementy. Specjalizujemy się w tworzeniu różnorodnych materiałów ogniotrwałych, tak więc możemy zaproponować klientom przede wszystkim skuteczne pod względem swojej odporności ogniowej materiały izolacyjne, jak również cegły, zaprawy i betony stworzone z myślą o szczególnych zastosowaniach. Należą do nich m.in. materiały andaluzytowe, wysokoglinowe czy szamotowe oraz wyroby magnezjowe czy glinkokrzemianowe. Ponadto oferujemy również akcesoria, dzięki którym obchodzenie się z nimi w wysokich temperaturach będzie łatwiejsze i bezpieczne. Posłużą wam do tego przede wszystkim rurki ceramiczne i rękawice ognioodporne, dzięki którym unikniecie niebezpiecznych dla zdrowia konsekwencji zetknięcia się z bardzo wysoką temperaturą.
Nazwa firmy: MAREK SIKORA "CERAMIC"
Właściciel: MAREK SIKORA
NIP: 6791027871
REGON: 350946967
Start działalności: 02/01/1991
Adres: ul. Podbory 24, 32-050 Skawina
Województwo: MAŁOPOLSKIE
Kod pocztowy: 32-050
Status: Aktywny
Powiat: krakowski
TERC: 1206114
SIMC: 951876
ULIC: 16699

Działalność

2314Z - Produkcja włókien szklanych
2320Z - Produkcja wyrobów ogniotrwałych
2343Z - Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych
2511Z - Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
4673Z - Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
4690Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
4941Z - Transport drogowy towarów
7711Z - Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.