P.P.H.U. EUROBLASK-MARIOLA WYRWIAK

Szczegóły: Firma P.P.H.U. EUROBLASK-MARIOLA WYRWIAK zarejestrowana na nazwisko Mariola Wyrwiak ma siedzibę pod adresem Stefana Batorego 37B, 34-120 Andrychów. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 34-120, województwo MAŁOPOLSKIE, powiat wadowicki. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 5511273138, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy P.P.H.U. EUROBLASK-MARIOLA WYRWIAK to 851773460. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 10/02/2002. Wybrane kody PKD to: 1330Z - Wykończanie wyrobów włókienniczych, 1412Z - Produkcja odzieży roboczej, 1413Z - Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej, 1629Z - Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania, 1812Z - Pozostałe drukowanie, 2229Z - Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych, 2599Z - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana, 4511Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek, 4690Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana, 4751Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4771Z - Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4772Z - Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4789Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach, 4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet, 4799Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami, 6820Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi, 7311Z - Działalność agencji reklamowych.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
87 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Firma Euroblask istnieje na rynku już od 2004 roku. W ciągu niemal 20 lat z dystrybutora gadżetów odblaskowych staliśmy się w firmą produkcyjną. Posiadamy innowacyjne maszyny do produkcji gadżetów odblaskowych, zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, z którą wspólnie opracowaliśmy wzory naszych wyrobów, a do produkcji naszych produktów używamy wysokiej jakości materiałów. Naszą dewizą jest bezpieczeństwo, a głównie bezpieczeństwo dzieci, które stają się uczestnikami ruchu drogowego po raz pierwszy np. w drodze do szkoły. Ich bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od widoczności. Jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, którym ulegają właśnie dzieci, jest brak wyposażenia w gadżety odblaskowe. Firma Euroblask przygotowała dla was ofertę w pełni dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy producentem nie tylko gadżetów odblaskowych, ale także mając na myśli dobro dzieci, opracowaliśmy Elementy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, które mogą zostać wykorzystane w ramach wychowania komunikacyjnego w szkołach podstawowych. Mobilne miasteczko ruchu drogowego jest kompleksem obiektów przeznaczonych do nauki przepisów ruchu drogowego oraz praktycznego szkolenia w zakresie ruchu pieszych i przede wszystkim do nauki jazdy na rowerze czy motorowerze. Oferowane przez nas rozwiązanie nadaje się do zastosowania w przestrzeni zamkniętej i otwartej. W skład zestawu wchodzą elementy miasteczka ruchu drogowego takie jak mini znaki drogowe, sygnalizacja świetlna i maty antypoślizgowe. Wszystkie te produkty zgodne są z ogólnymi dyrektywami odnośnie bezpieczeństwa. Naszym celem jest podniesienie kultury motoryzacyjnej, a także działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa na drodze, w tym bezpieczeństwa dzieci oraz młodzieży szkolnej. Duży nacisk kładziemy na właściwe przygotowanie dzieci w wychowanie komunikacyjne, dlatego też w tym celu stworzyliśmy mobilne miasteczko ruchu drogowego. Ważną zaletą tworzenia mobilnych miasteczek ruchu drogowego jest fakt, że mogą być wykorzystane w pomieszczeniach zamkniętych takich jak sale gimnastyczne czy hale oraz otwartych - boiska szkolne, place szkolne betonowe, trawiaste, asfaltowe, a to nie wymaga budowy stacjonarnych miasteczek. Na mobilnym miasteczku drogowym m.in. przeprowadza się praktyczną naukę chodzenia po drogach czy jazdy na rowerze, a także organizuje się na nim część praktyczną egzaminu na kartę rowerową, zawody rowerowe czy turnieje BRD. Ponadto obok mobilnego miasteczka drogowego można łatwo ustawić rowerowy tor przeszkód, który posłuży do nauki i doskonalenia umiejętności jazdy na rowerze.
Nazwa firmy: P.P.H.U. EUROBLASK-MARIOLA WYRWIAK
Właściciel: Mariola Wyrwiak
NIP: 5511273138
REGON: 851773460
Start działalności: 10/02/2002
Adres: Stefana Batorego 37B, 34-120 Andrychów
Województwo: MAŁOPOLSKIE
Kod pocztowy: 34-120
Status: Aktywny
Powiat: wadowicki
TERC: 1218014
SIMC: 924023
ULIC: 891

Działalność

1330Z - Wykończanie wyrobów włókienniczych
1412Z - Produkcja odzieży roboczej
1413Z - Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej
1629Z - Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania
1812Z - Pozostałe drukowanie
2229Z - Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych
2599Z - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana
4511Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
4690Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
4751Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4771Z - Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4772Z - Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4789Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach
4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
4799Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
6820Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
7311Z - Działalność agencji reklamowych

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.