RAFAŁ CELIŃSKI ELEKTRO-REMIX Celiński Rafał

Szczegóły: Firma RAFAŁ CELIŃSKI ELEKTRO-REMIX Celiński Rafał zarejestrowana na nazwisko RAFAŁ CELIŃSKI ma siedzibę pod adresem STAROPIJARSKA 24, 21-400 Łuków. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 21-400, województwo LUBELSKIE, powiat łukowski. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 8251675194, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy RAFAŁ CELIŃSKI ELEKTRO-REMIX Celiński Rafał to 60631113. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 21/06/2010. Wybrane kody PKD to: 4222Z - Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych, 4321Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych, 4643Z - Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego, 4669Z - Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń, 4690Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana, 4754Z - Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4759Z - Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet, 7120B - Pozostałe badania i analizy techniczne.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
35 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Nasza firma istnieje na rynku od roku 2010. Dzięki naszemu doświadczeniu i zrealizowanym licznym projektom jesteśmy w stanie dostarczyć wam rozwiązania na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą świadczonych usług na naszej oficjalnej stronie internetowej. Jesteśmy firmą zdyscyplinowaną, z chęcią podejmujemy nowe wyzwania, a zlecone nam prace wykonujemy z należytą starannością i dużym zaangażowaniem. Chętnie odpowiemy na wszelkie zadawane pytania, zdając sobie w pełni sprawę z tego, że inwestor może nie znać się na szeroko pojętej elektryce. Posiadamy własne materiały, transport i zaplecze techniczne. Firma Elektro-Remix do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i bardzo solidnie. Pracujemy i realizujemy wszystkie zamówienia na terenie Łukowa i okolic. Nieustannie powiększamy naszą galerię zdjęć z montażu wraz z referencjami, aby potencjalny klient mógł zobaczyć szeroki wachlarz naszych usług i rzetelność wykonania. Oferujemy montaż okablowania budowli i budynków indywidualnych, przyłącza elektryczne ziemne i napowietrzne, a także okablowanie strukturalne, sieci monitoringu, napędy bram wjazdowych, instalacje piorunochronne, instalacje telewizyjne, sieci komputerowe, systemy oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego oraz remonty instalacji bądź urządzeń elektrycznych. Ponadto wdrażamy nowoczesne systemy oświetlenia takie jak halogeny LED, lampy parkingowe LED czy systemy sterowania obiektu. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej, uprawnienia SEP i referencje. Stosujemy tylko sprawdzone technologie oraz produkty pewnych producentów. Świadczymy usługi dla osób prywatnych i firm. Gwarantujemy klientom rzetelne, fachowe wykonawstwo, dbałość o detale, krótkie terminy realizacji zleceń i konkurencyjne ceny na nasze usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby usługi firmy ELEKTRO-REMIX były polecane kolejnym inwestorom. W naszej ofercie znajdziecie państwo montaż przyłączy oraz instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych, oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, remonty i konserwację urządzeń i instalacji elektrycznych, instalacje odgromowe na budynkach indywidualnych i przemysłowych, a także montaż i ustawienie anten telewizji naziemnej i satelitarnej, instalacje przeciwpożarowe czy montaż napędów bram wjazdowych przesuwnych oraz uchylnych. Ponadto oferujemy automatykę oświetleniową i siłową, montaż domofonów i wideodomofonów dla osób prywatnych i spółdzielni mieszkaniowych, okablowanie hal magazynowych, pomiary elektryczne oraz projekty instalacji elektrycznych.
Nazwa firmy: RAFAŁ CELIŃSKI ELEKTRO-REMIX Celiński Rafał
Właściciel: RAFAŁ CELIŃSKI
NIP: 8251675194
REGON: 60631113
Start działalności: 21/06/2010
Adres: STAROPIJARSKA 24, 21-400 Łuków
Województwo: LUBELSKIE
Kod pocztowy: 21-400
Status: Aktywny
Powiat: łukowski
TERC: 611011
SIMC: 975530

Działalność

4222Z - Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych
4321Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych
4643Z - Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego
4669Z - Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
4690Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
4754Z - Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4759Z - Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
7120B - Pozostałe badania i analizy techniczne

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.