Skate Space Dawid Warawan

Szczegóły: Firma Skate Space Dawid Warawan zarejestrowana na nazwisko Dawid Warawan ma siedzibę pod adresem nieznanym. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 19/02/2024. Kod pocztowy to 85-796, województwo KUJAWSKO-POMORSKIE, powiat Bydgoszcz. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 16/02/2024. Wybrane kody PKD to: 8551Z - Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych.
Średnia ocena: 5,0 (Głosów: 3)
82 3

Opinie o firmie

Skate Space Dawid Warawan
Kinga 14 kwietnia 2024 04:19 Odpowiedz

Serdecznie polecam😊Super miejsce, wspaniała atmosfera, indywidualne podejście do ucznia. Już po pierwszych zajęciach zostałam zarażona rolkowa pasją.Dla mnie zajęcia Podstawy jazdy dla dorosłych stały się jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów tygodnia🤸🛼❤️

Skate Space Dawid Warawan
Monika 13 kwietnia 2024 22:10 Odpowiedz

Nigdy mi się nawet nie marzyło, że w dorosłym życiu, w wieku 35 lat będę jeździć na rolkach. Tymczasem jeżdżę! Przodem, tyłem, po asfalcie, dziurach i po nierównościach. I to po zaledwie miesiącu z nimi! Dzięki nim zaczęłam podzielać tę pasję, poczułam zupełnie inny wymiar jazdy, dlatego popieram i podpisuję się pod tym obiema rękami, nogami i rolkami 😉

Skate Space Dawid Warawan
Natalia 3 kwietnia 2024 17:54 Odpowiedz

Rewelacyjne miejsce , pełne pasji i zajawki

Informacje

BRAK OPISU
Nazwa firmy: Skate Space Dawid Warawan
Właściciel: Dawid Warawan
NIP: 5543022008
Start działalności: 16/02/2024
Województwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
Kod pocztowy: 85-796
Status: AKTYWNY
Powiat: Bydgoszcz

Działalność

8551Z - Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.