TECNOMASZ Zbigniew Choromański

Szczegóły: Firma TECNOMASZ Zbigniew Choromański zarejestrowana na nazwisko Zbigniew Choromański ma siedzibę pod adresem ul. Partyzantów 29A, 18-400 Łomża. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 18-400, województwo podlaskie, powiat Łomża. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 7181414216, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy TECNOMASZ Zbigniew Choromański to 450162642. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 25/05/2012. Wybrane kody PKD to: 2822Z - Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków, 3511Z - Wytwarzanie energii elektrycznej, 4614Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów, 4619Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju, 4661Z - Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia, 4662Z - Sprzedaż hurtowa obrabiarek, 4663Z - Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej, 4669Z - Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń, 4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
428 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Firma TECNOMASZ jest obecnie liderem na rynku polskim w dziedzinie suwnic pomostowych i bramowych. Nasza firma specjalizuje się głównie w sprzedaży zarówno nowych, jak i używanych modeli tych urządzeń, a także oferuje usługi montażu. Nasi pracownicy to wykwalifikowani eksperci, którzy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności podczas instalacji urządzeń, dostosowując się do różnych warunków. W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim suwnice pomostowe i bramowe, ale także oferujemy modele kołowe oraz specjalistyczny osprzęt. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej. Przed dokonaniem zakupu zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Jednocześnie udostępniamy szeroki zakres informacji, takich jak model, rok produkcji, stan techniczny i cena. Nasza firma stale poszerza swoją ofertę produktową i usługową, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku i oczekiwaniom klientów. TECNOMASZ dostosowuje urządzenia do podnoszenia zgodnie z indywidualnymi preferencjami klientów. Na przykład, czasem konieczne jest zapewnienie ochrony suwnicy przed ekstremalnymi warunkami środowiskowymi, dostosowanie do specyficznych punktów załadunku wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań technicznych, lub konieczne jest przeprojektowanie wciągarek/wciągników do obsługi nietypowych ładunków. Nasze niestandardowe urządzenia do podnoszenia zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność. W wielu przypadkach korzystamy z naszych standardowych produktów, ale w unikatowych sytuacjach projektujemy zupełnie nowe elementy, dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. Każda niestandardowa suwnica jest projektowana w sposób, który zapewnia idealne rozwiązanie do konkretnej sytuacji podnoszenia. Aby zagwarantować bezpieczeństwo i niezawodność, TECNOMASZ stosuje sprawdzone rozwiązania technologiczne oraz pełni przetestowane komponenty do każdego niestandardowego urządzenia do podnoszenia.
Nazwa firmy: TECNOMASZ Zbigniew Choromański
Właściciel: Zbigniew Choromański
NIP: 7181414216
REGON: 450162642
Start działalności: 25/05/2012
Adres: ul. Partyzantów 29A, 18-400 Łomża
Województwo: podlaskie
Kod pocztowy: 18-400
Status: Aktywny
Powiat: Łomża
TERC: 2062011
SIMC: 957241
ULIC: 15733

Działalność

2822Z - Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków
3511Z - Wytwarzanie energii elektrycznej
4614Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów
4619Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
4661Z - Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia
4662Z - Sprzedaż hurtowa obrabiarek
4663Z - Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej
4669Z - Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.