"Turbor" Regeneracja Borowiec Grzegorz

Szczegóły: Firma "Turbor" Regeneracja Borowiec Grzegorz zarejestrowana na nazwisko Grzegorz Borowiec ma siedzibę pod adresem ul. Długa 55, 39-300 Mielec. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 39-300, województwo PODKARPACKIE, powiat mielecki. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 8171397310, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy "Turbor" Regeneracja Borowiec Grzegorz to 180687885. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 01/05/2011. Wybrane kody PKD to: 4520Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
56 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Przez lata funkcjonowania naszej firmy zadbaliśmy o wprowadzenie najnowszych technologii i wyspecjalizowanego sprzętu do diagnostyki oraz naprawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a to z kolei pozwala nam zapewnić klientom wysoką jakość usług. Ponadto nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, doskonalimy zarówno wiedzę czy umiejętności, jak i wyposażenie zakładu w coraz nowocześniejszy sprzęt, wliczając w to urządzenia doważające oraz materiały, na których pracujemy. To wszystko pozwala nam na owocną współpracę z licznymi klientami, w tym serwisami samochodowymi znanych producentów. Usługi naszej firmy obejmują samochody osobowe wszystkich marek, a także turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszystkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współgrających ze sobą elementów. Do napraw używamy tylko i wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych oraz kitów naprawczych. Naprawimy i zregenerujemy turbiny takich firm jak Garrett, Holset, Schwitzer, KKK, Mitsubishi czy IHI. Dzięki specjalizacji jesteśmy w stanie wykorzystywać do napraw tylko oryginalny i zalecany sprzęt diagnostyczno-naprawczy producenta. Co więcej, na nasze usługi zapewniamy klientom 12-miesięczną gwarancję, a naprawy oraz sprzedaż prowadzimy w konkurencyjnych cenach. Naszą działalność opieramy na zasadach wzajemnego zaufania oraz poszanowania godności i etyki w biznesie. Mimo względnie krótkiego czasu istnienia firmy, zdobyliśmy już wielu usatysfakcjonowanych klientów. Oprócz prac diagnostycznych i naprawczych, pośredniczymy także w komisowej wymianie urządzeń. Pracujemy w systemie kupna oraz sprzedaży, a także organizowania wysyłki do klientów. W przypadku dodatkowych pytań i chęci podjęcia współpracy zapraszamy państwa do kontaktu. Zachęcamy was także do zapoznania się z zawartością naszej oficjalnej strony, na której prezentujemy zregenerowane turbosprężarki przeznaczone do wielu marek i modeli aut, a także udzielamy porad w codziennym użytkowaniu tych urządzeń. Firma “Turbor” Regeneracja Turbosprężarek to zakład z Mielca specjalizujący się w naprawie turbosprężarek, regeneracji turbosprężarek, naprawie wałów napędowych, regeneracji wałów napędowych, naprawie wtrysków, regeneracji wtrysków oraz sprzedaży wyżej wymienionych podzespołów po regeneracji.
Nazwa firmy: "Turbor" Regeneracja Borowiec Grzegorz
Właściciel: Grzegorz Borowiec
NIP: 8171397310
REGON: 180687885
Start działalności: 01/05/2011
Adres: ul. Długa 55, 39-300 Mielec
Województwo: PODKARPACKIE
Kod pocztowy: 39-300
Status: Aktywny
Powiat: mielecki
TERC: 1811011
SIMC: 974618
ULIC: 3839

Działalność

4520Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.