USŁUGI HANDLOWO - TRANSPORTOWE Krzysztof Miszkurka

Szczegóły: Firma USŁUGI HANDLOWO - TRANSPORTOWE Krzysztof Miszkurka zarejestrowana na nazwisko Krzysztof Miszkurka ma siedzibę pod adresem ul. Wyczółki 82, 02-820 Warszawa. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 02-820, województwo MAZOWIECKIE, powiat Warszawa. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 8251658669, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy USŁUGI HANDLOWO - TRANSPORTOWE Krzysztof Miszkurka to 30738225. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 01/04/2006. Wybrane kody PKD to: 4673Z - Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego, 4674Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego, 4690Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana, 4752Z - Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4778Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, 4941Z - Transport drogowy towarów.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
57 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Firma Gazy Techniczne pod kierownictwem Krzysztofa Miszkurki obecna jest na rynku od 1997 roku. Oferujemy wszechstronną obsługę – od dostarczenia pojedynczej butli aż po specjalistyczne przewozy setek butli. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni z Warszawy. Dzięki naszym zdolnościom logistycznym jesteśmy gotowi dostarczać nasze produkty nie tylko na teren stolicy, ale również w innych miejscach województwa mazowieckiego. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do obsługi, zdobyliśmy uznanie i dobrą opinię wśród klientów, co sprzyjało rozwojowi naszej firmy. Nawiązując współpracę z renomowanymi dostawcami, gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz elastyczność w realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń. Nasz priorytet to szybka dostawa oraz indywidualne traktowanie każdego klienta, co skutkuje ich wysokim zadowoleniem. W naszym asortymencie, poza gazami, oferujemy bogatą gamę produktów w naszym sklepie dedykowanym spawalnictwu. Dzięki wszechstronnej ofercie i profesjonalnemu doradztwu jesteśmy w stanie dostarczyć każdemu klientowi potrzebne akcesoria i narzędzia. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku warszawskim oraz solidna współpraca z licznymi firmami gwarantują, że oferowane przez nas produkty i usługi spełnią oczekiwania zarówno osób rozpoczynających pracę ze spawaniem, jak i tych najbardziej wymagających.
Nazwa firmy: USŁUGI HANDLOWO - TRANSPORTOWE Krzysztof Miszkurka
Właściciel: Krzysztof Miszkurka
NIP: 8251658669
REGON: 30738225
Start działalności: 01/04/2006
Adres: ul. Wyczółki 82, 02-820 Warszawa
Województwo: MAZOWIECKIE
Kod pocztowy: 02-820
Status: Aktywny
Powiat: Warszawa
TERC: 1465138
SIMC: 988833
ULIC: 24961

Działalność

4673Z - Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
4674Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
4690Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
4752Z - Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4778Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
4941Z - Transport drogowy towarów

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.