Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy TEMIROL Mirosław Łachacz

Szczegóły: Firma Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy TEMIROL Mirosław Łachacz zarejestrowana na nazwisko Mirosław Łachacz ma siedzibę pod adresem 11-041 Gutkowo. Działalność została dodana do naszej bazy dnia 02/10/2022. Kod pocztowy to 11-041, województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat olsztyński. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP to 7392141353, a numer identyfikacyjny REGON dla firmy Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy TEMIROL Mirosław Łachacz to 280343964. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej przypada na dzień 20/11/2008. Wybrane kody PKD to: 2511Z - Produkcja konstrukcji metalowych i ich części, 2512Z - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej, 2521Z - Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania, 2529Z - Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych, 2561Z - Obróbka metali i nakładanie powłok na metale, 2562Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych, 2572Z - Produkcja zamków i zawiasów, 3101Z - Produkcja mebli biurowych i sklepowych, 4332Z - Zakładanie stolarki budowlanej, 4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet, 4799Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami, 4941Z - Transport drogowy towarów.
Średnia ocena: 0 (Głosów: 0)
534 0

Opinie o firmie

BRAK OPINII

Informacje

OPIS: Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie obróbki i malowania proszkowego metali, co umożliwia tworzenie zróżnicowanych konstrukcji. Wykorzystując nowoczesny sprzęt oraz zaawansowane technologie, jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom współczesnego rynku. Nie ograniczamy się jedynie do obróbki metalu, ale również proponujemy gotowe produkty. Specjalizujemy się w tworzeniu mebli metalowych, w tym skrzynek gazowych dostosowanych do specyficznych wymagań klienta. Nasza oferta obejmuje bogaty wybór wzorów dostępnych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wszystkie produkty pokrywane są odpornymi na czynniki zewnętrzne farbami proszkowymi, a dostępna paleta kolorystyczna pozwala dostosować wygląd produktu do indywidualnych preferencji. Kładziemy nacisk na indywidualizację każdego zamówienia i gwarantujemy, że nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na zadowolenie oraz punktualność. Wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, szybkimi realizacjami oraz jakością, zapewnianą przez nowoczesny sprzęt. Prace są realizowane na bazie dokumentacji technicznej przekazanej przez Klienta albo na podstawie materiałów opracowanych przez nasze biuro konstrukcyjne. Oferujemy usługi z zakresu projektowania w technologii CAD, tworzymy modele przestrzenne oraz sporządzamy dokumentację płaską. Dbamy o indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Proponujemy szeroki wachlarz usług związanych z przetwórstwem metali. Wśród nich oferujemy malowanie proszkowe elementów metalowych z bogatej gamy barw palety RAL, cięcie blach metodą mechaniczną oraz precyzyjne cięcie techniką laserową, a także gięcie blach oraz kształtowanie konstrukcji metalowych. W naszym zakładzie specjaliści gwarantują kompetentną pomoc w obszarze projektowania CAD, tworząc modele przestrzenne oraz opracowując dokumentację płaską. Zajmujemy się również spawaniem, zgrzewaniem oraz czyszczeniem elementów metodą śrutowania. Priorytetem jest dla nas precyzja, punktualność oraz satysfakcja naszych klientów. Korzystając z najnowszych technik oraz innowacyjnych metod, bazujemy na zaawansowanych urządzeniach specjalistycznych. Nasza wysoce wykwalifikowana ekipa, z bogatym doświadczeniem w dziedzinie przetwórstwa metali, pozwala nam proponować atrakcyjne warunki współpracy. Charakteryzuje nas precyzja oraz konsekwencja w realizacji powierzonych zadań. Dbamy o rozwój naszych kompetencji, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Nie unikamy trudnych zadań i jesteśmy gotowi podjąć się realizacji nawet najbardziej zaawansowanych projektów.
Nazwa firmy: Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy TEMIROL Mirosław Łachacz
Właściciel: Mirosław Łachacz
NIP: 7392141353
REGON: 280343964
Start działalności: 20/11/2008
Adres: 11-041 Gutkowo
Województwo: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Kod pocztowy: 11-041
Status: Aktywny
Powiat: olsztyński
TERC: 2814072
SIMC: 477073

Działalność

2511Z - Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
2512Z - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
2521Z - Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania
2529Z - Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych
2561Z - Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
2562Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych
2572Z - Produkcja zamków i zawiasów
3101Z - Produkcja mebli biurowych i sklepowych
4332Z - Zakładanie stolarki budowlanej
4791Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
4799Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
4941Z - Transport drogowy towarów

Dodaj opinię

Opiniana.pl

Największy w sieci zbiór opinii o firmach, spółkach i instytucjach. Poznaj szczegółowe dane i lokalizację firm polskich oraz zagranicznych. Promuj swoją działalność dodając unikalny opis oraz galerię zdjęć.

Udostępnij
Zawartość

Szczegółowe Informacje o Firmach


Lokalizacja na Mapie


Opinie Klientów i Pracowników


Galeria Zdjęć


Dokładny Zakres Działalności

Kontakt

Wszelkie problemy, sugestie oraz prośby o usunięcie swojej firmy z naszej bazy prosimy kierować na adres e-mail podany w zakładce 'kontakt'. Ciesz się pełną funkcjonalnością witryny za darmo bez konieczności rejestracji.

Opiniana © 2022 Opinie o firmach założonych w Polsce i za granicą. Wszystkie prawa zastrzeżone.